4 maja 2019 1 min to read

IX edycja – 4 maja 2019

Category : Kabaret, Muzyka, Przegląd, Taniec

W Przeglądzie Muzycznym Artystów III Wieku udział wzięli:

 • 01

  Duet Krystyna Jackowska i Andrzej Rakowski

  ANDRZEJ RAKOWSKI –  ŚPIEWA OD 2003 ROKU – PRZEZ 10 LAT Z ZESPOŁEM „SZAROTKA” Z OS. ŚMIAŁEGO, OK 4 LATA Z ZESPOŁEM „SŁONECZNA PRZYSTAŃ” Z DPS NA DĘBCU. OPRÓCZ TEGO ŚPIEWA INDYWIDUALNIE PIOSENKI BIESIADNE. ŚPIEWAŁ JUŻ JAKO SOLISTA W DOMACH POMOCY SPOŁECZNEJ NA UGORACH, NA MIŃSKIEJ, NA DĘBCU ORAZ W KLUBACH SENIORA NA OSIEDLACH BATOREGO, CHROBREGO, KOPERNIKA ORAZ NA SIERPNIOWYCH IMPREZACH NA OSIEDLU CHROBREGO I WRZEŚNIOWEJ IMPREZIE MIEJSKIEJ NA PLACU WOLNOŚCI.

  KRYSTYNA JACKOWSKA ŚPIEWA Z ZESPOŁEM PASJA PRZY DOMU KULTURY „KRĄG” JUŻ DWA LATA. W DUECIE ŚPIEWA OD 2019 ROKU Z ANDRZEJEM RAKOWSKIM. WYSTĘPOWAŁA W TYM DUECIE W DOP NA UL. ZAMENHOFFA, W DDOS NA UL. KONOPNICKIEJ, ORAZ Z ZESPOŁEM PASJA ŚPIOEWAŁA W DOMU KULTURY KOPERNIK, W DOMU KULTURY KRĄG ORAZ W 2018 WYSTĄPIŁA Z ZESPOŁEM NA STADIONIE ENEA.

 • 02

  Chór Bel Canto

  CHÓR BEL CANTO GMINY DOPIEWO POWSTAŁ NA POCZĄTKU 2014 ROKU PRZY URZĘDZIE GMINY DOPIEWO. OD 2008 ROKU JEST STOWARZYSZENIEM. AKTUALNIE LICZY 28 CZŁONKÓW, ALE PRZEZ JEGO SZEREGI NA PRZESTRZENI KILKUNASTU LAT PRZEWINĘŁO SIĘ KILKADZIESIĄT ŚPIEWACZEK I ŚPIEWAKÓW – GŁÓWNIE MIESZKAŃCÓW GMINY DOPIEWO.

 • 03

  Szarotki

  ZESPÓŁ „SZAROTKI” POWSTAŁ W 2003 R. Z INICJATYWY IRENY PODŻEREK PRZY OŚRODKU KULTURY W LUBONIU. W SWOIM REPERTUARZE MAJĄ PIOSENKI BIESIADNE, LUDOWE, POPULARNE, PATRIOTYCZNE, OKOLICZNOŚCIOWE I KOLĘDY.

 • 04

  Teatrzyk na Luzie

  TEATRZYK „NA LUZIE” DZIAŁA PRZY KLUBIE SENIORA „DĘBOWY LIŚĆ” E BIEDRUSKU OD WRZEŚNIA 2012 ROKU. BIERZE UDZIAŁ W RÓŻNYCH WYDARZENIACH KULTURALNYCH. WYSTĘPUJE W BIEDRUSKU, POZNANIU I OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCIACH. GRAŁ W DOMACH POMOCY SPOŁECZNEJ, DOAMCH KULTURY, KLUBACH SENIORA, SZKOŁACH, PRZEDSZKOLACH, KOŚCIOŁACH I NA FESTYNACH. BIORĄ UDZIAŁ W PARADACH SENIORÓW ORAZ W PATRIOTYCZNYCH UROCZYSTOŚCIACH PAŃSTWOWYCH.